Hotel SPA – jakie atrakcje czekają podczas pobytu?

Udając się do „zwykłego” hotelu, w ramach zakwaterowania mamy nocleg, a czasami w cenę wliczone są również posiłki. Jednak na tym lista tego, co gwarantuje nam hotel się kończy. Zupełnie inaczej jest, jeśli decydujemy się na pobyt w miejscu, jakim jest hotel SPA Warmia, czy też SPA zlokalizowane w górach, nad morzem lub każdej innej części Polski. Bo tutaj dodatkowo zapewnione mamy zabiegi na ciało, które poprawią kondycję skóry, a przy tym odprężą i sprawią, że będziemy czuli się wypoczęci.

Jedno SPA, wiele zabiegów do wyboru

Praktycznie każde hotelowe SPA posiada dużą ofertę zabiegów, jakie Klienci mogą sobie wybrać, dopasowując je do swoich indywidualnych potrzeb. Wśród tych najbardziej popularnych są zabiegi mające na celu pozbycie się cellulitu, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, a także masaże. Inną grupą zabiegów, które również cieszą się ogromną popularnością są te na twarz. Mają one za zadanie poprawić krążenie uelastycznić skórę, sprawić żeby stała się bardziej napięta, a zmarszczki spłycone i mniej widoczne. Trzeba podkreślić, że salony piękności i pakiety SPA w górach dedykowane są nie tylko paniom, ale także płci męskiej. A jeśli panowie chcieliby skorzystać z zabiegów SPA, ale wstydzą się sami udać do centrum odnowy biologicznej w obawie, że zostanie to odebrane jako niemęskie – co jest totalną bzdurą, to zawsze mogą udać się na romantyczny weekend w SPA ze swoją ukochaną. Od jakiegoś czasu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się pobyty we dwoje, podczas których para może równocześnie korzystać z zabiegów – w tej samej sali, a ponadto czeka na nich niespodzianka od hotelu oraz romantyczna kolacja. Jednym słowem prawdziwy raj na ziemi!

Często pary rezygnują z planowania pobytu w SPA, bo twierdzą, że nie mają co zrobić z dziećmi. Ale kto powiedział, że nie mogą oni jechać z rodzicami? W SPA dr Ireny Eris mile widziane są dzieci w każdym wieku, na które czekają atrakcje w postaci sali zabaw czy baseny, z których mogą korzystać wspólnie z rodzicami. Tym samym pobyt w hotel SPA Warmia, może być cudownym czasem spędzonym w rodzinnym gronie z mnóstwem atrakcji dla dorosłych oraz dla dzieci.