Nie tylko SPA, czyli o atrakcjach Kotliny Kłodzkiej

Niejeden z nas marzy o całkowicie wolnym weekendzie, kiedy będzie mógł wreszcie wyjechać, skupić się na samych przyjemnościach, spędzić czas z najbliższymi i wypocząć. Dlatego też często celebrujemy te nieliczne wolne dni i planujemy je z dużym zapałem, aby maksymalnie wykorzystać ten czas beztroski. Wizyta w SPA jest chyba najlepszym, co możemy sobie podarować, żeby móc się maksymalnie odprężyć. Bo wykonywane zabiegi i masaże mają zbawienną moc i nie ma w tym ani krzty przesady. Ale hotel Kotlina Kłodzka i znajdujące się w nim SPA to jedna z atrakcji, a druga może być zwiedzanie okolicy. Jakie miejsca, warto odwiedzić będąc w Kotlinie Kłodzkiej? 

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej 

Kiedy już zabiegi dobiegną końca i poczujemy przypływ sił witalnych, wówczas możemy wyruszyć na wycieczkę. SPA kojarzy się z miejscem, w którym przebywają wyłącznie dorośli. Jednak prawda jest taka, że do centrum odnowy biologicznej bez wahania możemy wybrać się z dziećmi. Kotlina Kłodzka hotel dla dzieci między innymi zapewnia salę zabaw dla maluchów, jak i salę pełną atrakcji dla nastolatków. I jeśli zafundujemy sobie taki rodzinny wypad, wówczas obowiązkowym miejscem, do którego musimy się udać w Kotlinie Kłodzkiej będzie Minieuroland. Zobaczymy w nim miniatury zabytków i innych ciekawych miejsc zarówno z Polski, Europy, jak i ze świata. Dodatkowo na maluchów czeka nowoczesny plac zabaw, na którym nie można się nudzić. I który opuszczany jest przez dzieci z wielką niechęcią. 

Innym ciekawym miejscem, które zachwyci dzieci, jak i dorosłych jest Twierdza Kłodzko, a szczególnie podziemne korytarze. W Kudowie Zdrój czeka z kolei kaplica czaszek, w której znajduje się kilka tysięcy ludzkich szczątków. Ciekawym miejscem wartym zwiedzenia jest też Zamek Książ w Wałbrzychu z pięknymi ogrodami, który kryje w sobie interesujące historie. Takie jak ta, że zamek miał być kwaterą Adolfa Hitlera… Kotlina Kłodzka hotele, to cudowne miejsce na wypoczynek i korzystanie z różnorodnych zabiegów SPA, a także zwiedzanie okolicznych atrakcji.