Organizacja konferencji – dlaczego warto wybrać hotel?

Konferencja to zazwyczaj duże, firmowe wydarzenie, do którego przygotowania rozpoczynają się kilka miesięcy wcześniej. Wszystko po to, żeby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Jedną z ważniejszych kwestii poza tematyką konferencji i tego w jakim celu jest ona organizowana stanowi lokalizacja. Jeszcze do niedawna większość firm decydowało się na organizację eventu w murach swojej siedziby. Jednak w ostatnich latach możemy obserwować trend, jakim jest wynajem sali konferencyjnej, co ma swoje liczne zalety. Konferencje Beskidy cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na piękne okoliczności przyrody, ale też wysoki standard, jakim mogą poszczycić się sale hotelowe dr Ireny Eris. 

Zalety wynajęcia hotelowej sali konferencyjnej

Plusów płynących z organizowania konferencji w hotelu jest wiele, ale najważniejszym jest to, że pomieszczenia pod eventy są do tego odpowiednio przystosowane. Nowoczesne rzutniki, wysokiej jakości nagłośnienie, flipchart czy Wi-Fi to tylko niektóre z udogodnień, na jakie możemy liczyć. Ponadto sale konferencyjne w górach są bardzo reprezentatywne, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Każdy przedsiębiorca decydujący się na zorganizowanie eventu ma też zapewnioną pomoc techniczną podczas wydarzenia. A nad całym przebiegiem spotkania nieprzerwanie czuwa jeden z hotelowych pracowników. W hotelu dr Ireny Eris przewidziane są przerwy kawowe, podczas których serwowane są pyszne przekąski dla uczestników konferencji. Tym samym nie musimy się martwić o zapewnienie kawy, herbaty czy ciastek, co miałoby miejsce, gdybyśmy chcieli samodzielnie zorganizować event we własnej firmie. 

Dużo miejsc parkingowych

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy porusza się samochodem, przez co organizując konferencję musimy zapewnić gościom miejsca parkingowe. Firmy często mają niewielkie parkingi, które z ledwością mieszczą samochody pracowników. A przy hotelach zwykle są one stosunkowo duże, dzięki czemu wszyscy bez trudu zaparkują swoje środki lokomocji. 

Na koniec warto dodać, że konferencja w hotelu jest doskonałą opcją, jeśli zaproszeni uczestnicy przybywają z daleka i będą musieli znaleźć nocleg w miejscowości, w której organizowane było wydarzenie… Sale konferencyjne w górach to pewność, że event przebiegnie na najwyższym poziomie.