Pobyt w SPA dla singli

Zdarza się, że mimo gotowości na zbudowanie z kimś trwałej relacji, los nie stawia na naszej drodze odpowiedniego człowieka, który skradłby nasze serce. Ale nie oznacza to, że przez brak drugiej połówki musimy rezygnować z różnych przyjemności, takich jak chociażby pobyt w hotelu ze SPA w górach. Luksusowe Centrum SPA dr Ireny Eris przygotowało bowiem nie tylko pakiet dla dwojga, ale również dla singlów. Zadbanie o siebie i spędzenie weekendu w pięknych okolicznościach przyrody sprawi, że od razu poczujemy się lepiej i nabierzemy energii do działania. 

Często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że bycie samemu, to doskonały czas, żeby skupić się na sobie i swoich potrzebach. Trudno się z tym nie zgodzić, tym bardziej, że dobre samopoczucie widać na zewnątrz, a pozytywna osoba, zadowolona z życia i dobrze czująca się we własnej skórze ma większe szanse na znalezienie miłości niż ktoś, kto jest ponury, na wszystko narzeka i nic mu się nie podoba. Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz wypocząć i zadbać o siebie, to nie zastanawiaj się tylko zarezerwuj pobyt w hotel SPA góry. Kto wie, być może to właśnie w tych okolicach Twoje serce mocniej zabije? W końcu żeby kogoś poznać, trzeba przebywać wśród ludzi i to niekoniecznie na dyskotekowym parkiecie. 

Co wchodzi w skład pakietu? 

Wybierając pakiet dla singla mamy zapewnione wszystko, dzięki czemu poczujemy się wyjątkowo. Przede wszystkim pakiety pobytowe w górach dla singla to zabiegi wykonywane na dłonie, szyję, ramiona, plecy, a także twarz. Jeżeli chodzi o twarz, to zabieg dopierany jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb skóry. Poza zabiegami w Instytucie Kosmetycznym na Gości czekają atrakcje w postaci dostępu do basenów, strefy saun, siłowni oraz trefy cardio. Cena pakietu obejmuje dwa noclegi oraz pełne wyżywienie. A zatem luksus na najwyższym poziomie… Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dokonywania rezerwacji poprzez stronę internetową lub kontakt telefoniczny. W przypadku pytań służymy Państwu pomocą! Jesteśmy czynni cały rok, przez siedem dni w tygodniu.